Про визначення КП «Оазис Карпат» надавачем послуг з питного водопостачання юридичним та фізичним особам у смт. Східниця

 

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

20.07.2021 року                                    Східниця                                        № 280

 

Про визначення КП «Оазис Карпат» надавачем

послуг з питного водопостачання юридичним та

фізичним особам у смт. Східниця

 

Беручи до уваги рішення Бориславської міської ради № 153 від 03.03.2021 року «Про умови забезпечення централізованим водопостачанням смт. Східниця», відповідно до ст. ст. 25, 26, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішення Східницької селищної ради №00 від 00.07.2021р. «Про зміну засновника та затвердження Статуту (у новій редакції) комунального підприємства «Оазис Карпат» Довжанської Гірської сільської ради», ст. 13 Закону України «Про питну воду та питне водопостачання», ст. 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», з метою забезпечення юридичних та фізичних осіб смт. Східниця питною водою відповідно до санітарних норм і виробничих потреб,  селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Визначити комунальне підприємство «Оазис Карпат» Східницької селищної ради надавачем послуг з питного водопостачання юридичним та фізичним особам у смт. Східниця.
  2. Директору КП «Оазис Карпат»:

2.1. укласти з КП «Вододар» Бориславської міської ради договір про надання послуг з централізованого водопостачання;

2.2. послуги з питного водопостачання юридичним та фізичним  особам на території смт. Східниця надавати на основі укладених з ними угод;

2.3. подати на чергове засідання виконавчого комітету Східницької селищної ради проект рішення про встановлення тарифу на послуги з централізованого водопостачання на території смт. Східниця з обов’язковим обгрунтуванням.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Східницької селищної ради (П.Кость)

 

 

 

Селищний голова                                                                     Іван ПІЛЯК