Про затвердження проекту землеустрою по зміні цільового призначення земельної ділянки

 

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

   Р І Ш Е Н Н Я

 

13.08.2021 року                                   Східниця                                          № 296

Про затвердження проекту землеустрою

по зміні цільового призначення

земельної ділянки

 

Керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 25 Закону України «Про землеустрій», ст. 21 Закону України «Про державний земельний кадастр», ст. ст.12,20,122, 126, 184 Земельного кодексу України, беручи до уваги проект землеустрою  щодо  відведення по зміні цільового призначення земельної  ділянки і висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування,  планування  території,  будівництва, архітектури та благоустрою  від 12.08.2021 р., та  розглянувши заяву громадян Андруневчина В.В. та Андруневчина М.В.,  селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянам Андруневчину Михайлу Васильовичу та Андруневчину Василю  Васильовичу з метою зміни цільового призначення з «для індивідуального садівництва» на «для будівництва та обслуговування санаторно-оздоровчих закладів, будівництва і обслуговування об’єкту санаторно-курортного призначення»  ( код згідно КВЦПЗ-06.01)  площею – 0,0616 га, яка розташована за адресою:   вул. Шевченка, смт.Східниця, Східницької ТГ,  Дрогобицького району,  Львівської  області, кадастровий номер 4610345400:06:015:0064.
  2.   Змінити цільове призначення вищезгаданої земельної ділянки з «для індивідуального садівництва» на «для будівництва та обслуговування санаторно-оздоровчих закладів, будівництва і обслуговування об’єкту санаторно-курортного призначення», яка перебуває у власності громадян Андруневчина Михайла Васильовича та Андруневчина  Василя  Васильовича.
  3. Затвердити розмір втрат сільськогосподарського виробництва, а саме:

– гр.  Андруневчину   Михайлу  Васильовичу   та   гр.Андруневчину    Василю  Васильовичу в сумі одна тисяча 2080,00 грн  (дві тисячі вісімдесят гривень 00 коп.)

  1. Громадянам Андруневчину Михайлу Васильовичу та Андруневчину  Василю  Васильовичу звернутися до Державного  кадастрового реєстратора із заявою про внесення змін до  відомостей про   земельну ділянку.
  2. Дрогобицькій ОДПІ провести нарахування податкових платежів.
  3. Контроль  за  виконанням цього рішення покласти на постійну  депутатську комісію з питань земельних відносин,  природокористування,  планування території, будівництва, архітектури та благоустрою.

 

 

Селищний голова                                                                   Іван ПІЛЯК