Про  виготовлення детального плану території.

 

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

 ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  Р І Ш Е Н Н Я

 

13.08.2021 року                                   Східниця                                              № 301

Про  виготовлення

детального плану

території.

 

Керуючись ст.8,19, п.3 ст. 10 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» ст.12, 20, 39 Земельного Кодексу України, відповідно   ст. 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” розглянувши заяви гр. Какалець В.Я., Андрієвської І.О., беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою від 12.08.2021 р. про доцільність розроблення детальних планів забудови, селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Розробити детальний план території на вул. Бориславській, в смт. Східниці, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області.
  1. Розробити детальний план території на вул. Кропивницькій, в смт. Східниці, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області.
  2. Громадянам заявникам замовити у ліцензованій організації детальні плани території  та подати на затвердження в Східницьку селищну раду.
  1. Виконавчому комітету Східницької селищної ради в установленому порядку:

4.1. Забезпечити оприлюднення розробленої містобудівної документації, зазначеної у п. 1 цього рішення;

4.2. Забезпечити врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, зазначеної у п. 1 цього рішення.

  1. Секретарю селищної ради оприлюднити дане рішення на офіційному веб-сайті Східницької селищної ради.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою.

 

 

 

Селищний голова                                                                             Іван ПІЛЯК