Про  виготовлення детального плану території.

 

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  Р І Ш Е Н Н Я

 

13.08.2021 року                                Східниця                                              № 302

Про  виготовлення

детального плану

території.

 

Керуючись ст.8,19, п.3 ст. 10 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» ст.12, 20, 39 Земельного Кодексу України, відповідно   ст. 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” розглянувши заяву гр.Комарницької Г.Я.,  беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою від 12.08.2021 р. про доцільність розроблення детальних планів забудови, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Дати дозвіл гр. Комарницькій Г.Я. на виготовлення детального плану території в с.Опака, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області.
  2. Громадянці Комарницькій Г.Я. замовити у ліцензованій організації детальний план території  та подати на затвердження в Східницьку селищну раду.
  3. Виконавчому комітету Східницької селищної ради в установленому порядку:

3.1. Забезпечити оприлюднення розробленої містобудівної документації, зазначеної у п. 1 цього рішення;

3.2. Забезпечити врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, зазначеної у п. 1 цього рішення.

  1. Секретарю селищної ради оприлюднити дане рішення на офіційному веб-сайті Східницької селищної ради.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою.

 

 

Селищний голова                                                                             Іван ПІЛЯК