Про надання дозволу на розроблення проекту відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування нежитлового приміщення

 

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Р І Ш Е Н Н Я

 

13.08.2021 року                                Східниця                                              № 303

Про надання дозволу на розроблення

проекту відведення земельної ділянки

для будівництва та обслуговування

нежитлового приміщення

 

Керуючись ст. ст. 12, 123, 124, 134  Земельного кодексу України, та  розглянувши заяву гр. Дришка Г.О.  про надання дозволу  на розроблення проекту відведення земельної  ділянки, враховуючи договір купівлі-продажу нежитлового приміщення (№2613 від 14.12.2001р.), беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою від 12.08.2021 р. селищна  рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Дати дозвіл на  розроблення проекту відведення земельної  ділянки площею 0,1152 га на вул. Новій, 3, в смт. Підбуж, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області, гр. Дришку Григорію Осиповичу, що зареєстрований в смт.Підбуж, Дрогобицького району, Львівської області на вул. Садовій, 8  (КВЦПЗ 03.15) для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.
  2. Розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки з подальшою передачею в оренду подати громадянину Дришку Г.О. на розгляд сесії Східницької селищної рали для затвердження.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою.

 

 

 

Селищний голова                                                                              Іван ПІЛЯК