Про затвердження детального плану території

 

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  Р І Ш Е Н Н Я

 

13.08.2021 року                             Східниця                                                    № 306

Про затвердження

детального плану території

 

Керуючись п.34 ч.1, ст.26, ст.33 п.1, пп. а, 1 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розд. V Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” ст.12, 20 Земельного Кодексу України, розглянувши «Детальний план території під будівництво індивідуального житлового будинку і господарських будівель та споруд площею 0,1856 га в межах населеного пункту с.Новий Кропивник, Дрогобицького району, Львівської області.», розроблений  ФОП Лопушанським М.Р., беручи до уваги громадські слухання від 08.07.2021 року, висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою від 12.08.2021 р., селищна рада

     ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити детальний план території під будівництво індивідуального житлового будинку і господарських будівель та споруд площею 0,1856 га в межах населеного пункту с.Новий Кропивник, Дрогобицького району, Львівської області..
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою.

 

 

Селищний голова                                                                      Іван ПІЛЯК