Про затвердження детального плану території

 

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  Р І Ш Е Н Н Я

 

13.08.2021 року                                   Східниця                                           № 308

Про затвердження

детального плану території

 

Керуючись п.34 ч.1, ст.26, ст.33 п.1, пп. а, 1 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розд. V Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” ст.12, 20 Земельного Кодексу України, розглянувши «Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських споруд в с.Довге, вул.Зелена, Довжанської  Гірської сільської ради, Дрогобицького району», розроблений  КП «Дрогобицьке Районне Бюро Планування та Архітектури», беручи до уваги громадські слухання від 26.07.2021 року, висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою від 12.08.2021 р., селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських споруд в с.Довге, вул.Зелена, Дрогобицького району Львівської області.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою.

 

 

Селищний голова                                                                      Іван ПІЛЯК