Про надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної   ділянки   для  розміщення та    постійної   діяльності   органів   та підрозділів  ДСНС

 

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  Р І Ш Е Н Н Я

 

13.08.2021 року                                    Східниця                                            № 312

Про надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної    ділянки   для   розміщення

та    постійної   діяльності   органів   та

підрозділів  ДСНС

 

Керуючись п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  ст.ст.12, 92, 122, 123 Земельного кодексу України, з метою реагування на  надзвичайні ситуації в Східницькій ТГ, беручи до уваги рекомендацію постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою від 12.08.2021 р.,  розглянувши звернення КП «Господарник» селищна рада

       ВИРІШИЛА:

  1. Дати дозвіл КП «Господарник» на виготовлення проекту землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки приблизною площею  0,3500 га на вул. Довбуша  в  с.Новий Кропивник ,  Східницької  ТГ, Дрогобицького району, Львівської області для розміщення та постійної діяльності органів і підрозділів ДСНС (КВЦПЗ- 3.14).
  2. Директору КП « Господарник» укласти угоду з ліцензованою організацією на виготовлення проекту землеустрою та після погодження подати на затвердження сесії Східницької селищної ради.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою.

 

 

Селищний голова                                                                      Іван ПІЛЯК