Про затвердження  технічної  документації щодо встановлення    (відновлення)    меж     земельної ділянки в натурі  (на місцевості)  та  передачу її у власність для обслуговування житлового будинку.

 

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

13.08.2021 року                                Східниця                                         № 319

Про затвердження  технічної  документації щодо

встановлення    (відновлення)    меж     земельної

ділянки в натурі  (на місцевості)  та  передачу її у

власність для обслуговування житлового будинку.

 

Керуючись ст. 34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Про внесення зміни до статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст.12, 38, 40, 81,89, 116, 118, 121, 184 Земельного кодексу України, розглянувши заяви громадян, а саме: Калапунь Г.М. та Березінської Я.І.,  беручи до уваги технічну документацію  щодо  відведення земельної  ділянки і висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою від 12.08.2021 р. та селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передати її у приватну спільну-сумісну  власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, а саме:

– площею 0,25 га по вул. Зелена, 10, с. Новий Кропивник Дрогобицького району Львівської обл., кадастровий номер 4621285100:01:001:0048, гр. Калапунь Галині Михайлівні, що зареєстрована по вул. Сонячна, 1 кв.3, с. Попелі , Дрогобицького району Львівської області,  гр.  Березінській Ярославі Іванівні що зареєстрована по вул. Самбірська ,буд. №62 кв. №54  м. Дрогобич,  Львівської обл.

  1. Суб’єкту державної      реєстрації     прав      провести        реєстрацію    речових   прав  на земельну ділянку.
  2. Дрогобицькій ОДПІ провести нарахування податкових платежів.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою.

 

Селищний голова                                                                         Іван ПІЛЯК