Про затвердження проекту землеустрою по зміні цільового призначення земельної ділянки

 

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я

13.08.2021 року        Східниця                    № 323

Про затвердження проекту землеустрою
по зміні цільового призначення
земельної ділянки

Керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 25 Закону України «Про землеустрій», ст. 21 Закону України «Про державний земельний кадастр», ст. ст.12,20,122, 126, 184 Земельного кодексу України, беручи до уваги проект землеустрою щодо відведення по зміні цільового призначення земельної ділянки і висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою від 12.08.2021 р., та розглянувши заяву громадянина Пріцака В.В., селищна рада

ВИРІШИЛА:
1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Пріцаку Василю Володимировичу з метою зміни цільового призначення з «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) » (код згідно КВЦПЗ-02.01) площею – 0,3580 га, яка розташована за адресою: с.Опака, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області, кадастровий номер 4621285400:01:003:0203.
2. Змінити цільове призначення вищезгаданої земельної ділянки з ведення особистого селянського господарства на будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), яка перебуває у власності громадянина Пріцака Василя Володимировича, що зареєстрований за адресою: вул.Зелена, 7, с.Опака, Дрогобицького району, Львівської області.
3. Громадянину Пріцаку Василю Володимировичу звернутися до Державного кадастрового реєстратора із заявою про внесення змін до відомостей про земельну ділянку.
4. Дрогобицькій ОДПІ провести нарахування податкових платежів.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування,  планування території, будівництва, архітектури та благоустрою.

Селищний голова                                                                       Іван ПІЛЯК