Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

 

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я

13.08.2021 року            Східниця                              № 325

Про надання дозволу на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок

Керуючись, ст. ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ч. 7 ст.118, Земельного кодексу України, беручи до уваги матеріали місця розташування земельної ділянки та розглянувши заяви громадян, а саме: Гурової І.В., Гурова В.В., про надання дозволу на розроблення проекту відведення земельної ділянки, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою від 12.08.2021 р. селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу – площею 0,0100 га в смт.Східниця, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області гр. Гуровій Ірині Валеріївні, що зареєстрована на вул.Приміській, буд. 24, кв. 606 в с.Новосілки, Києво-Святошинського району, Київської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (ділянка являється прибудинковою територією в користуванні іншої особи).
2. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва – площею 0,1200 га в смт.Східниця, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області, гр. Гуровій Ірині Валеріївні, що зареєстрована на вул.Приміській, буд. 24, кв. 606 в с.Новосілки, Києво-Святошинського району, Київської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації .
3. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд – площею 0,1500 га в смт.Східниця, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області, гр. Гуровій Ірині Валеріївні, що зареєстрована на вул.Приміській, буд. 24, кв. 606 в с.Новосілки, Києво-Святошинського району, Київської області області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (ділянка являється приватною власністю іншої особи).
4. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва – площею 0,1200 га в смт.Східниця, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області, гр. Гурову Володимиру Вікторовичу, що зареєстрований на вул.Арбатській, 20/1 в м.Дніпро, Дніпропетровської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації .
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою.

 

Селищний голова                                                                            Іван ПІЛЯК