Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

 

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я

13.08.2021 року          Східниця                      № 326

Про надання дозволу на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок

Керуючись, ст. ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ч. 7 ст.118, Земельного кодексу України, беручи до уваги матеріали місця розташування земельної ділянки, та розглянувши заяви громадян, а саме: Житомирської А.О., Луценко А.В., про надання дозволу на розроблення проекту відведення земельної ділянки, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою від 12.08.2021 р. селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку – площею 0,1500 га в смт.Східниця, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області, гр. Житомирській Аліні Олександрівні, що зареєстрована на вул. Березова, 13 в м.Лубни, Лубнянського району, Полтавської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації .
2. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для для будівництва та обслуговування житлового будинку – площею 0,1500 га в смт.Східниця, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області, гр. Луценку Андрію Вікторовичу, що зареєстрований на вул. Березова, 13 в м.Лубни, Лубнянського району, Полтавської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою.

 

Селищний голова                                                              Іван ПІЛЯК