Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

 

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я

13.08.2021 року             Східниця                             № 327

Про надання дозволу на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок

Керуючись, ст. ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ч. 7 ст.118, Земельного кодексу України, беручи до уваги матеріали місця розташування земельної ділянки, та розглянувши заяви громадян, а саме: Добромильського Р.М., Бучко М.М., Гайгель А.І., Годжик Г.М., Гайгель Р.І., Гайгель Н.Я., Хауляк І.Я. про надання дозволу на розроблення проекту відведення земельної ділянки, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою від 12.08.2021 р., селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва – площею 0,1200га в смт.Східниця, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області, гр. Добромильському Роману Миколайовичу, що зареєстрований на вул. Лесі Украхнки, 70 в с.Нове Село, Дрогобицького району, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (землі оздоровчого призначення).
2. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва – площею 0,0900 га в смт.Східниця, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області, гр. Бучко Марії Миколаївні, що зареєстрована на вул.Шевченка, 32 в с.Доброгостів, Дрогобицького району, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації ( ділянка в приватній власності)
3. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд – площею 0,1200 га в смт.Східниця, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області, гр. Гайгель Андріану Ігоровичу, що зареєстрований на вул.Шкільній, 1 в м.Бориславі, Львівської області області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації ( ЛЕП 35 кВ ).
4. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального дачного будівництва – площею 0,1000га в смт.Східниця, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області, гр. Годжик Галині Михайлівні, що зареєстрована на вул.Хмельницького, 19А в м.Бориславі, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (надано рішення на розроблення проекту відведення іншій особі).
5. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального дачного будівництва – площею 0,1000 га в смт.Східниця, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області, гр. Гайгелю Роману Ігоровичу, що зареєстрований на вул.Мазепи, 61 кв.2 в м.Бориславі, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (надано рішення на розроблення проекту відведення іншій особі).
6. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального дачного будівництва – площею 0,1000 га в смт.Східниця, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області, гр. Гайгель Нелі Ярославівні, що зареєстрована на вул.Мазепи, 61 кв.2 в м.Бориславі, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (надано рішення на розроблення проекту відведення іншій особі).
7. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального дачного будівництва – площею 0,1000 в смт.Східниця, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області, гр. Хауляк Ірині Ярославівні, що зареєстрована на вул.Коваліва, 46 кв.12 в м.Бориславі, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (надано рішення на розроблення проекту відведення іншій особі).
8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою.

 

Селищний голова                                                             Іван ПІЛЯК