Про надання дозволу на розроблення технічної документації, щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі

 

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я

13.08.2021 року            Східниця                        № 328

Про надання дозволу на розроблення
технічної документації, щодо встановлення
меж земельної ділянки в натурі

Керуючись, ст. ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ч. 7 ст.118, Земельного кодексу України, беручи до уваги матеріали місця розташування земельної ділянки та розглянувши заяву ФОП Дрочак І.І. про надання дозволу на розроблення технічної документації, щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою від 12.08.2021 р. селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для обслуговування споруд – площею 0,0300 га в с. Довге, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області, ФОП Дрочак І.І., що зареєстрований на вул. Котляревського, 14/3 в м.Стрий, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації .
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою.

 

Селищний голова                                              Іван ПІЛЯК