Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

 

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я

13.08.2021 року                      Східниця                       № 329

Про надання дозволу на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок

Керуючись, ст. ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ч. 7 ст.118, Земельного кодексу України, беручи до уваги матеріали місця розташування земельної ділянки, та розглянувши заяви громадян, а саме: Попадинець М.В., Сорочич Ю.М., Сухий І.М., Сорочич О.Б., Сорочич Я.І., про надання дозволу на розроблення проекту відведення земельної ділянки, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою від 12.08.2021 р. селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства – площею 0,7460 га на вул. Буковинській в с.Старий Кропивник, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області, гр. Попадинець Мирославі Василівні, що зареєстрована на вул. Буковинській, 9 в с.Старий Кропивник, Дрогобицького району, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (прибережна зона річки Стрий).
2. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва – площею 0,1200 га на вул. Буковинській в с.Старий Кропивник, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області, гр. Попадинець Мирославі Василівні, що зареєстрована на вул. Буковинській, 9 в с..Старий Кропивник, Дрогобицького району, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (прибережна зона річки Стрий).
3. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства – площею 0,1094 га в с.Ластівка, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області, гр. Сорочичу Юрію Миколайовичу, що зареєстрований на вул. С. Петлюри, 23 кв.28 в м.Львів, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (прибережна зона річки Стрий).
4. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства – площею 0,1411 га в с.Ластівка, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області, гр. Сухому Івану Михайловичу, що зареєстрований на вул. Набережній, 36 в с.Ластівка, Дрогобицького району, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (прибережна зона річки Стрий).
5. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва – площею 0,1286 га в с.Ластівка, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області, гр. Сухому Івану Михайловичу, що зареєстрований на вул. Набережній, 36 в с.Ластівка, Дрогобицького району, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (прибережна зона річки Стрий).
6. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального дачного будівництва – площею 0,0996 га в с.Ластівка, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області, гр. Сухому Івану Михайловичу, що зареєстрований на вул. Набережній, 36 в с.Ластівка, Дрогобицького району, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (прибережна зона річки Стрий).
7. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства – площею 0,1111 га в с.Ластівка, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області, гр. Сорочич Олені Богданівні, що зареєстрована на вул. Грушевського, 87 в м.Бориславі, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (прибережна зона річки Стрий).
8. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва – площею 0,0861 га в с.Ластівка, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області, гр. Сорочич Юрію Миколайовичу, що зареєстрований на вул. С.Петлюри, 23 в м.Львів, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (прибережна зона річки Стрий).
9. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства – площею 0,2515 га в с.Ластівка, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області, гр. Сорочичу Ярославу Івановичу, що зареєстрований на вул. Набережній, 35, в с.Ластівка, Дрогобицького району , Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (прибережна зона річки Стрий).
10. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою.

 

Селищний голова                                                  Іван ПІЛЯК