Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок

 

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я

13.08.2021 року          Східниця                     № 330

Про надання дозволу на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок

Керуючись, ст. ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ч. 7 ст.118, Земельного кодексу України, беручи до уваги матеріали місця розташування земельної ділянки, та розглянувши заяви громадян, а саме: Яворської-Лискович О.П., Хуткої О.А., Драган Р.І., про надання дозволу на розроблення проекту відведення земельної ділянки, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою від 12.08.2021 р. селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального дачного будівництва площею 0,1000 га в смт.Східниця, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області, гр. Яворській-Лискович Ользі Петрівні, що зареєстрована на вул. Зарічній, 65 Г в смт.Східниця, м.Борислава, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (землі рекреації).
2. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва площею- 0,1200 га в смт.Східниця, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області, гр. Яворській-Лискович Ользі Петрівні, що зареєстрована на вул. Зарічній, 65Г в смт.Східниця, м.Борислава, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (землі оздоровчого призначення).
3. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку – площею 0,2500 га в с.Довге, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області, гр. Хуткій Ользі Андріївні, що зареєстрована на вул. Озерній, 15 в с.Лисиничі, Пустомитівського району, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (землі рекреації).
4. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства – площею 0,0250 га в с.Рибник, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області, гр. Драгану Роману Івановичу, що зареєстрований на вул. Данила Галицького, 12 кв.1 в м.Борислава, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (озеленені території).
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою.

 

 

Селищний голова                                       Іван ПІЛЯК