Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

 

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я

13.08.2021 року              Східниця                      № 331

Про надання дозволу на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок

Керуючись, ст. ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ч. 7 ст.118, Земельного кодексу України, беручи до уваги матеріали місця розташування земельної ділянки, та розглянувши заяви громадян, а саме: Гайгель Н.М., Яворської-Лискович О.П., Шемеляк І.С., Шемеляк Г.С., Сорочич Я.І., Карвацького В.В., про надання дозволу на розроблення проекту відведення земельної ділянки, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою від 12.08.2021 р. селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва площею 0,1200 га в смт.Східниця, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області, гр. Гайгель Наталії Миколаївні, що зареєстрована на вул. Шевченка, 62 в с..Доброгостів, Дрогобицького району, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (земельна ділянка в приватній власності).
2. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку площею 0,1500 га в смт.Східниця, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області, гр. Яворській-Лискович Ользі Петрівні, що зареєстрована на вул. Зарічній, 65 Г в смт.Східниця, м.Борислава, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (земельна ділянка в приватній власності).
3. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 0,1931 га в с.Опака, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області, гр. Шемеляк Іванні Степанівні, що зареєстрована на вул. Коваліва, 44, кв.13 в м.Бориславі, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (квартал житлової забудови).
4. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 0,1052 га в с.Опака, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області, гр. Шемеляку Григорію Степановичу що зареєстрований на вул. Коваліва, 44, кв. 13 в м.Бориславі, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (квартал житлової забудови).
5. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва площею 0,1171 га в с.Ластівка, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області, гр. Сорочичу Ярославу Івановичу що зареєстрований на вул. Набережній, 35, в с.Ластівка, Дрогобицького району, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (квартал житлової забудови).
6. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва площею 0,1200 га в смт. Східниця, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області, гр. Карвацькому Володимиру Васильовичу що зареєстрований на вул. Вагонній, 7/708, в в м.Львові, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (відсутність викопіювання бажаного місця розташування).
7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою.

 

Селищний голова                                                     Іван ПІЛЯК