Про затвердження проекту землеустрою по зміні цільового призначення земельної ділянки

СЕЛИЩНА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я

13.08.2021 року         Східниця             № 340

Про затвердження проекту землеустрою,
по зміні цільового призначення
земельної ділянки

Керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 25 Закону України «Про землеустрій», ст. 21 Закону України «Про державний земельний кадастр», ст. ст.12,20,122, 126, 184 Земельного кодексу України, беручи до уваги проект землеустрою щодо відведення по зміні цільового призначення земельної ділянки і висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою від 12.08.2021 р. та розглянувши заяву громадянки Блинди Софії, селищна рада

ВИРІШИЛА:
1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Блинді Софії з метою зміни цільового призначення з «для індивідуального садівництва» на «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» ( код згідно КВЦПЗ-02.01) площею – 0,0627 га, яка розташована за адресою: вул. Шевченка,18 смт.Східниця, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області, кадастровий номер 4610345400:02:003:0019.
2. Змінити цільове призначення вищезгаданої земельної ділянки з «для індивідуального садівництва» на «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» , яка перебуває у власності громадянки Блинди Софії.
3. Громадянці Блинді Софії звернутися до Державного кадастрового реєстратора із заявою про внесення змін до відомостей про земельну ділянку.
4. Дрогобицькій ОДПІ провести нарахування податкових платежів.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну
депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування,
планування території, будівництва, архітектури та благоустрою.

Селищний голова                                          Іван ПІЛЯК