Про затвердження  детального плану території

 

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я

13.08.2021 року             Східниця              № 341

Про затвердження
детального плану території

Керуючись п.34 ч.1, ст.26, ст.33 п.1, пп. а, 1 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розд. V Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” ст.12, 20 Земельного Кодексу України, розглянувши «Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування спортивних споруд (тир) на території Східницької селищної ради за межами населеного пункту с.Довге Дрогобицького району Львівської області», розроблений  ТОВ «Центр планування території», беручи до уваги громадські слухання від 12.08.2021 року, висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою від 12.08.2021 р., селищна рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування спортивних споруд (тир) на території Східницької селищної ради за межами населеного пункту с.Довге Дрогобицького району Львівської області.
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою.

Селищний голова                                                                      Іван ПІЛЯК