Про зміну назви виконавчого комітету Східницької селищної ради

 

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

27.08.2021 року                              Східниця                                                   № 344

Про зміну назви виконавчого комітету

Східницької селищної ради

 

Відповідно, до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку із змінами у адміністративно – територіальному устрої України згідно з постановою Верховної ради України від 17 липня 2020 року №807-IX «Про утворення та ліквідацію районів» , враховуючи найменування сільських, селищних, міських рад територіальних громад, що обиралися на перших виборах депутатів місцевих рад 25 жовтня 2020 року, які зазначені в Постанові Центральної виборчої комісії «Про перші вибори депутатів сільських, селищних, міських  голів 25 жовтня 2020 року» від 08 серпня 2020 року , рішення Східницької селищної ради «Про початок реорганізації селищної та сільських рад шляхом приєднання до Східницької селищної  ради» від 03.12.2020  № 9, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту, селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Змінити назву виконавчого комітету Східницької селищної ради з

«виконавчий комітет Східницької селищної ради» на  назву «виконавчий комітет Східницької селищної ради Львівської області».

  1. Затвердити коротку назву виконавчого комітету Східницької селищної ради Львівської області – «виконком Східницької с/p».
  2. Селищному голові звернутися із заявою про внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту.

 

 

Селищний голова                                                                                 Іван ПІЛЯК