Про затвердження кошторисної документації на об’єкт будівництва «Реконструкція дороги по вул. Гірська в смт. Східниця, Дрогобицького району Львівської області.»

 

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

27.08.2021 року                                 Східниця                                              № 346

 

Про затвердження кошторисної

документації на об’єкт будівництва

«Реконструкція дороги по вул. Гірська

в смт. Східниця, Дрогобицького району

Львівської області.»

 

Відповідно до п.23 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 46, 48 Бюджетного Кодексу України, розглянувши проектно – кошторисну документацію на об’єкт будівництва «Реконструкція дороги по вул. Гірська в смт. Східниця, Дрогобицького району Львівської області» та  експертний звіт ДП «Західний експертно-технічний центр держпраці» у Львівській області щодо розгляду проектної документації за робочим проектом на цей об’єкт від 29.06.21 р. №1966/06/21  і висновок постійної депутатської комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва від 26.08.2021 р., селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити проектну документацію на будівництво в частині міцності, надійності та довговічності об’єкта будівництва та її кошторисної частини за робочим проектом «Реконструкція дороги по вул. Гірська в смт. Східниця, Дрогобицького району Львівської області» в сумі 13 281,119 тис. грн. (тринадцять мільйонів двісті вісімдесят одна тисяча сто дев’ятнадцять гривень 00 коп.)

1.1. Затвердити експертний звіт (позитивний) щодо розгляду проектної документації на будівництво за стадією робочий проект «Реконструкція дороги по вул. Гірська в смт. Східниця, Дрогобицького району Львівської області» в сумі 13 281,119 тис. грн. (тринадцять мільйонів двісті вісімдесят одна тисяча сто дев’ятнадцять гривень 00 коп.)

  1. Селищній раді провести процедуру закупівлі даного виду робіт у відповідності до чинного законодавства.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

 

 

Селищний голова                                                                                 Іван ПІЛЯК