СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

00.00.2021 року                               Східниця                                                №

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

з метою передачі в користування на

умовах договору оренди землі

Керуючись ст.ст. 12,19,38,39,120,122,123,124,126,186 Земельного кодексу України, ст. 33 Закону України «Про оренду землі», ст.ст. 25, 50 Закону України «Про землеустрій», п.34 ч.1 ст.26, ст.33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву Благодійного фонду «Карітас» Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ щодо затвердження проекту землеустрою, беручи до уваги проект землеустрою розроблений  ФОП Басараб Р.О. та враховуючи висновок постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою від 00.00.2021, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій (03.04.), що знаходиться в с.Довге,  Східницької ТГ,  Дрогобицького району, Львівської області, (кадастровий номер – 4621283800:01:004:0017),  площею 0,7400 га з метою передачі в користування на умовах оренди  Благодійному фонду «Карітас» Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ, юридична адреса (вул. С.Бандери,19, м. Трускавець,  Львівської області), терміном на 10 років.
  2. Зобов’язати Благодійний фонд «Карітас» Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ в двомісячний термін укласти договір оренди земельної ділянки.
  3. У випадку невиконання пункту 2 цього рішення вважати його таким, що втратило чинність.
  4. Суб’єкту державної реєстрації прав, провести реєстрацію договору оренди на земельну ділянку.
  5. 5. Дрогобицькії ОДПІ провести нарахування податкових платежів.
  6. 6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою.

Селищний голова                                                                                Іван ПІЛЯК