1. Найменування, місцезнаходження та код за ЄДРПОУ замовника, його категорія: Східницька селищна рада; вул. Золота Баня, 3, смт.Східниця, Львівська обл., 82391;

код за ЄДРПОУ – 26359951; категорія замовника – орган місцевого самоврядування.

1. Назва предмета закупівлі: Каналізування р-ну вул.Котляревського в смт. Східниця Львівської області. Очисні споруди глибокого біологічного очищення господарсько-побутових стічних вод. Коригування, (ДК 021:2015: 45200000-9 — Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництва).

1. Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-02-013502-a

1. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі складені  відповідно до проектно-кошторисної документації  за робочим проектом: Каналізування р-ну вул.Котляревського в смт. Східниця Львівської області. Очисні споруди глибокого біологічного очищення господарсько-побутових стічних вод. Коригування, розробленої ТзОВ «Дідух»

1. Очікувана вартість предмета закупівлі: 7 086 971 грн. без ПДВ.

1. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення:

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі кошторисної документації, визначеної  з урахуванням Правил визначення вартості будівництва ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 та затвердженого Експертного звіту щодо розгляду кошторисної частини проектної документації за робочим проектом «Каналізування р-ну вул.Котляревського в смт. Східниця Львівської області. Очисні споруди глибокого біологічного очищення господарсько-побутових стічних вод. Коригування», експертний звіт № 14-0779/01-21 від 04.10.2021, виданий філією ДП «Укрдержбудекспертиза» у Львівській області, з врахуванням виконаних робіт  на об’єкті.

Джерела фінансування об’єкта: 90 % – кошти Гранту ЄС, 10% – кошти МБ. Бюджетні призначення  на даний об’єкт будуть  уточнені після відповідних надходжень на рахунок Замовника  від грантового партнера Замовника.