9 листопада в.о. селищного голови Юрієм Журавчаком за участі заступників селищного голови Наталею Шийкою та Петром Костем проведено нараду із керівниками відділів Східницької селищної ради та керівниками комунальних установ Східницької селищної ради. На нараді було обговорено питання щодо останніх змін, які внесені в Постанову КМУ від 9 грудня 2020 року, важливість вакцинації, як дієвого способу захистити себе від короновірусної хвороби Covid 19, про необхідність проведення інформаціно-роз’яснювальної роботи щодо вакцинації серед працівників та населення громади.

В.о голови Юрій Журавчак наголосив про наявність безоплатних сертифікованих вакцин AstraZeneca, CoronaVac , Pfizer у пунктах вакцинації громади.

Пункти вакцинації:

1. Амбулаторія – с. Новий Кропивник.,тел. для запису 0630320890.
  2. Амбулаторія – смт Підбуж, тел. для запису 0978139266.