З метою вшанування багатогранного творчого доробку Тараса Григоровича Шевченка, шанобливого ставлення до мови, традицій українського народу МОН України щорічно організовує проведення  Міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

У ІІ (районному) етапі конкурсу взяли участь 51  учасник із 9 закладів освіти Східницької ТГ, який відбувся 20 листопада 2021 року. Учасникам було запропоновано творчі завдання, пов’язані з життям та творчістю Т. Г.Шевченка.

Переможці  конкурсу:

1м.-   Павлечко С. (5кл.), Опаківський ЗЗСО І-ІІІ р., вч. Максимлюк Л.В.

2м. – Крайчик А. (5 кл.), Східницький ЗЗСО І-ІІІ р., вч. Яковець Р.Я.

3м.-  Кігічак С. (5кл.), Сторонянський ЗЗСО І-ІІ р., Кирик М.Г.

 

1м. – Халавко А. (6 кл.), Опаківський ЗЗСО І-ІІІ р., вч. Полюганич М.Й.

2м. – Пигичко М. (6кл.), Залокотський ЗЗСО І-ІІ р., вч. Кузан О.С.

3м. –  Пронь О. (6 кл.), Східницький ЗЗСО І-ІІІ р., вч. Мурак Л.Й.

3м. –  Процик І. (6 кл.), Підбузький ЗЗСО І-ІІІ р., вч. Іваськів Б.М.

 

1м.-   Титар М. (7кл.), Сторонянський ЗЗСО І-ІІ р., вч. Кирик М.Г.

2м. – Кулак Д. (7кл.), Рибницький ЗЗСО І-ІІ р., вч. Чирик Л.М.

3м. – Здендяк Н. (7кл.), Старокропивницький ЗЗСО І-ІІ р., вч. Здендяк Л.Д.

 

1м. – Кваснікевич А. (8кл.), Рибницький ЗЗСО І-ІІ р., вч. Чирик Л.М.

2м. – Гвоздецька А. (8 кл.), Опаківський ЗЗСО І-ІІІ р., вч. Максимлюк Л.В.

3м. – Демків М. (8кл.), Ластівківський ЗЗСО І-ІІ р.,  вч. Ганусяк М.В.

 

1м. – Сарахман В. (9 кл.), Східницький ЗЗСО І-ІІІ р., вч. Мурак Л.Й.

2м. – Миськів Б. (9кл.), Новокропивницький ЗЗСО І-ІІІ р., вч. Мидянка І.С.

2м. – Свищ В. (9 кл.), Ластівківський ЗЗСО І-ІІ р., вч. Юськів Н.В.

3м. –  Луців А. (9 кл.),  Підбузький ЗЗСО І-ІІІ р., вч. Мала Г.І.

 

1м. – Федьків Г. (10 кл.), Східницький ЗЗСО І-ІІІ р., вч. Мурак Л.Й.

2м. – Свищ Ю. (10 кл.), Новокропивницький ЗЗСО І-ІІІ р., вч. Юрчак І.В.

3м. – Цайклер С. (10кл.), Підбузький ЗЗСО І-ІІІ р., вч. Мала Г.І.

 

1м.-   Сокол М. (11 кл.), Опаківський ЗЗСО І-ІІІ р., вч. Максимлюк Л.В.

2м. – Левицька О. (11 кл.), Підбузький ЗЗСО І-ІІІ р., Розмус Г.С.

3м. – Сушицька С. (11 кл.), Східницький ЗЗСО І-ІІІ р., вч. Крончко О.М.

3м.-  Стецяк Л. (11кл.), Підбузький ЗЗСО І-ІІІ р., вч. Размус Г.С.