І м. – Проць Д.(3кл.), Східницький ЗЗСО  І-ІІІ р.вч. Гулич Т.М.

ІІ м.- Пріцак М.(3 кл.), Опаківський ЗЗСО І-ІІІ р., вч. Ільницька М.М.

ІІ м.- Ганусяк Т.(3 кл.), Ластівківський ЗЗСО І-ІІ р., вч. Хомин Л.П.

ІІІ м.- Шемеляк А.(3 кл.), Опаківський ЗЗСО І-ІІІ р., вч. Ільницька М.М.

 

Ім. – Демків Х.(4 кл.), Ластівківський ЗЗСО І-ІІ р., вч. Ганусяк Я.І.

І м.- Рахвал М.(4 кл.), Східницький ЗЗСО І-ІІІ р., вч. Южинець Л.Б.

ІІ м. – Ревкевич М.(4 кл.), Старокропивницький ЗЗСО І-ІІ р., вч.

ІІ м.- Мильникович Д. (4 кл.), Рибницький ЗЗСО І-ІІ р. вч. Павець С.І.

ІІІ м.- Гвоздецька І.(4 кл.), Опаківський ЗЗСО І-ІІІ р., вч. Войтечко Л.Г.

 

І м.- Кігічак І.(5 кл.), Сторонянський ЗЗСО І-ІІ р., вч. Кирик М.Г.

ІІм.- Думич В.(5 кл.), Сторонянський ЗЗСО І-ІІ р., вч. Кирик М.Г.

ІІІ м.- Крайчик А.(5 кл.), Східницький ЗЗСО І-ІІІ р., вч. Яковець Р.Я.

 

І м.- Гівчак М.( 6 кл.), Новокропивницький ЗЗСО І-ІІІ р., вч. Мидянка І.С.

ІІ м.-Німас О.(6 кл.), Східницький ЗЗСО І-ІІІ р.,  вч. Мурак Л.Й.

ІІІ м.- Кириленко В.( 6 кл.), Сторонянський ЗЗСО І-ІІ р., вч. Кирик М.Г.

 

І м.- Тюльченко А.(7 кл.),Підбузький ЗЗСО І-ІІІ р.,  вч.Розмус Г.

ІІм.- Ступак М.(7 кл.), Східницький ЗЗСО І-ІІІ р., вч.Яковець Р.Я.

ІІІ м.- Титар М.(7 кл.),Сторонянський ЗЗСО І-ІІ р., вч. Кирик М.Г.

 

Ім.- Германчак В. (8 кл.), Підбузький ЗЗСО І-ІІІ р., вч. Іваськів Б.М.

ІІ. – Копач Т. (8 кл.), Східницький ЗЗСО І-ІІІ р., вч.Мурак Л.Й.

ІІІ м.- Фаєк В. ( 8кл.), Сторонянський ЗЗСО І-ІІ р., вч.Титар Г.В.

ІІІ м.- Карпінська С. (8 кл.), Новокропивницький ЗЗСО І-ІІІ р., вч. Дубик М.Я.

 

І м.- Сарахман В.(9 кл.), Східницький ЗЗСО І-ІІІ р.,  вч. Мурак Л.Й.

І м.- Кундик І.(9 кл.), Підбузький ЗЗСО І-ІІІ р., вч. Мала Г.І.

ІІ м.- Яворський С.(9 кл.), Смільнянський ЗЗСО І-ІІ р., вч.Гучок Н.Ф.

ІІІ м.- Луців А.(9 кл.), Підбузький ЗЗСО І-ІІІ р., вч.Мала Г.І.

ІІІ м.- Миськів Б.(9кл.),Новокропивницький ЗЗСО І-ІІІ р., вч.Мидянка І.С.

 

Ім.- Крончко Н.(10 кл.), Східницький ЗЗСО І-ІІІ р., вч. Мурак Л.Й.

І м.- Цайклер С. (10 кл.), Підбузький ЗЗСО І-ІІІ р., вч. Мала Г.І.

ІІ м.- Янів Н.(9 кл.),  Новокропивницький ЗЗСО І-ІІІ р. вч. Юрчак І.В.

ІІІ м.- Підгородецька І.(10кл.), Довжанський ЗЗСО І-ІІІр., вч. Гаврилик М.Г

 

І м.-Стецяк Л.(11 кл.), Підбузький ЗЗСО І-ІІІ р., вч. Розмус Г.С.

ІІ м.- Свищ М.(11 кл.),  Східницький ЗЗСО І-ІІІ р. вч.Крончко О.М.

ІІІ м.- Пріцак М.(11 кл.),Опаківський ЗЗСО І-ІІІ р., вч. Максимлюк Л.В.