Повідомлення про оприлюднення Детальних планів території на земельні ділянки для будівництва водозабору води з розвідкою покладів прісних підземних вод на території Східницької ТГ з надземними резервуарами та модульною системою водопідготовки в смт. Східниця, Львівської області (ділянка № 1, ділянка № 2) (ДПТ) та Звітів про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

1) Проект детального плану території на земельні ділянки для будівництва водозабору води з розвідкою покладів прісних підземних вод на території Східницької ТГ з надземними резервуарами та модульною системою водопідготовки в смт. Східниця, Львівської області (ділянка № 1) (ділянка № 2)

2) Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДПТ та Звіту про СЕО – Східницька селищна рада Дрогобицького району Львівської області (вул. Золота Баня, 3, смт. Східниця, Дрогобицький р-н, Львівська область, 82391).

3) Розробник ДПТ – ТзОВ ПО «УкрЗахідУрбанізація»

Розробник СЕО – ТзОВ «Центр Проект ЛТД».

4) Строк громадського обговорення – 30 днів з дня оприлюднення повідомлення;

Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

11.01.2022 року о 15:00, Східницька селищна рада Дрогобицького району Львівської області (вул. Золота Баня, 3, смт. Східниця, Дрогобицький р-н, Львівська область, 82391).

Ознайомитися з ДПТ та Звітами про СЕО можна за адресою: Східницька селищна рада Дрогобицького району Львівської області (вул. Золота Баня, 3, смт. Східниця, Дрогобицький р-н, Львівська область, 82391).

Розпорядником інформації щодо стану довкілля та інформації пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується проекту є Східницька селищна рада.

5) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту: не передбачено.