Мета проекту –  залучення молоді до активної громадської діяльності через навчання, створення молодіжних рад та співпрацю з місцевою владою задля більш ефективного вирішення молодіжних проблем у громадах.

Відбулися насичені тренінги з професійними експертами, під час яких учасники дізналися про  структуру влади в Україні та основи місцевого самоврядування, про молодіжну політику та її роль в місцевому самоврядуванні.

Учасниками проекту від Східницької  громади стали: Апанович Анастасія – учениця Старокропивницького ЗЗСО І-ІІ р., Маркович Каміла – учениця Старокропивницького ЗЗСО І-ІІ р.,  Станович Анна – учениця Довжанського ЗЗСО І-ІІІ р., Свищ Юлія – учениця Новокропивницького ЗЗСО І-ІІІ р., Бутим Вікторія – студентка Національного університету «Львівська політехніка», Голяк Ірина – учениця Львівського державного музичного ліцею ім. С. Крушельницької, Журавчак Марія – студентка ІФНТУНГ.

За участь у проекті  учасники отримали сертифікати та подарунки.