Про надання управлінню туризму  та курортів Львівської обласної державної адміністрації  функцій замовника робіт на об’єкті « ВелоБескиди : розвиток пішохідно-трекінгової та велосипедної інфраструктури та будівництво оглядової вежі на території регіону Трускавець-Орів-Борислав-Східниця »

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХІ сесія восьмого скликання

 

   Р І Ш Е Н Н Я

 

07.10.2021 року                                   Східниця                                      № 358

 

Про надання управлінню туризму  та курортів

Львівської обласної державної адміністрації  функцій замовника

робіт на об’єкті « ВелоБескиди : розвиток пішохідно-трекінгової

та велосипедної інфраструктури та будівництво оглядової вежі на

території регіону Трускавець-Орів-Борислав-Східниця »

 

Відповідно до п.п.1 ч.1 ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.1 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», беручи до уваги розпорядження Львівської обласної державної адміністрації від 19 квітня 2021 року №301/021 «Про розподіл коштів державного фонду регіонального розвитку», селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати управлінню туризму та курортів Львівської обласної державної адміністрації функції замовника робіт на об”єкті «ВелоБескиди: розвиток пішохідно-трекінгової та велосипедної інфраструктури та будівництво оглядової вежі на території регіону Трускавець-Орів-Борислав-Східниця» .
  2. Східницькій селищній раді передати управлінню туризму та курортів

Львівської обласної державної адміністрації, згідно акту приймання-передачі проектно-кошторисну документацію на об’єкт «Оглядова вежа висотою Н=15,60 м. на горі Цюхів Верх на території регіону Трускавець-Орів-Борислав-Східниця. Розробка конструкції вежі на стадії КМ».

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

 

 

 

 

 Селищний голова                                                                       Іван  ПІЛЯК