Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

 

 

 

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

 ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХІ сесія восьмого скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

07.10.2021 року                                 Східниця                                                № 367

 

Про надання дозволу на розроблення

проектів землеустрою щодо відведення

земельних ділянок

 

Керуючись, ст. ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ч. 7 ст.118, Земельного кодексу України, беручи до уваги матеріали місця розташування земельної ділянки, та  розглянувши заяви громадян, а саме: Пільків Р.О., Лящук Я.М., Солецького І.С., Лящук М.В., Говіщак О.П., Пільків С.О., Пільків О.Р., Пільків С.Є., про надання дозволу  на розроблення проекту відведення земельної ділянки, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування,  планування  території,  будівництва, архітектури та благоустрою від 05.10.2021 р. селищна  рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Відмовити у наданні дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для індивідуального дачного будівництва – площею 0,1000 га  в  смт.Східниця, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області (кадастровий номер- 4610345400:04:010:0196)  гр. Пільківу Роману Олеговичу, що зареєстрований на вул.Академічній, 8 кв.24, м.Одеса, Одеської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (ділянка надана у  приватну власність іншій особі).
  2. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для індивідуального дачного будівництва – площею 0,1000 га  в  смт.Східниця, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області (кадастровий номер- 4610345400:04:010:0189)  гр. Лящук Ярині Миколаївні, що зареєстрована на вул.Коваліва, 45 кв.62, м.Борислав, Дрогобицького району, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (ділянка надана у  приватну власність іншій особі).
  3. Відмовити у наданні дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для індивідуального дачного будівництва – площею 0,1000 га   в  смт.Східниця, Східницької ТГ,  Дрогобицького району,  Львівської області (кадастровий номер- 4610345400:04:010:0194)  гр. Солецькому Ігору Степановичу, що зареєстрований на вул.Трускавецькій, 67 кв. 59, м.Борислав, Дрогобицького району, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (ділянка надана у  приватну власність іншій особі).
  4.    Відмовити у наданні дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для індивідуального дачного будівництва – площею 0,1000 га  в  смт.Східниця, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області (кадастровий номер- 4610345400:04:010:0192)  гр. Лящуку Миколі Володимировичу, що зареєстрований на вул.Коваліва, 45 кв.62, м.Борислав, Дрогобицького району, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (ділянка надана у  приватну власність іншій особі).
  5. Відмовити у наданні дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для індивідуального дачного будівництва – площею 0,1000 га  в  смт.Східниця, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області (кадастровий номер- 4610345400:04:010:0195)  гр. Говіщак Оксані Петрівні, що зареєстрована на вул.Дорошенка, 10 кв.25, м.Борислав, Дрогобицького району, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (ділянка надана у  приватну власність іншій особі).
  6. Відмовити у наданні дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для індивідуального дачного будівництва – площею 0,1000  га в  смт.Східниця, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області ,  гр. Пільківу Святославу Олеговичу , що зареєстрований на вул.Відкритій, буд. 1 , м.Львів, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації .
  7. Відмовити у наданні дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для індивідуального дачного будівництва – площею 0,1000 га  в  смт.Східниця, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області   гр. Пільків Олегу Романовичу , що зареєстрований на вул.С.Бандери, буд. 73 , м.Борислав, Дрогобицького району,  Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації.
  8. Відмовити у наданні дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для індивідуального дачного будівництва – площею 0,1000 га  в  смт.Східниця, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області   гр. Пільків Софії Єгорівні , що зареєстрована на вул.С.Бандери, буд. 73 , м.Борислав, Дрогобицького району,  Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації.
  9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою.

 

 

 

Селищний голова                                                                                 Іван ПІЛЯК