Про надання дозволу на розроблення  проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

 

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

 ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХІ сесія восьмого скликання

 

 Р І Ш Е Н Н Я

 

07.10.2021 року                                   Східниця                                            № 380

 

Про надання дозволу на розроблення

проектів землеустрою щодо відведення

земельних ділянок

 

Керуючись, ст. ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ч. 7 ст.118, Земельного кодексу України, беручи до уваги матеріали місця розташування земельної ділянки, та  розглянувши заяви громадян, а саме: Зубрицька М.В., Свиш С.С., Кваснікевич І.Б., Копко М.Б., Фірич С.І., Демків Ю.В., Кваснікевич Г.І., Ревкевич Н.Б., Кенджерська О.О.,  про надання дозволу  на розроблення проекту відведення земельної ділянки, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування,  планування  території,  будівництва, архітектури та благоустрою від 05.10.2021 р. селищна  рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд – площею 0,2500 га  в  с.Зубриця, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області  гр. Зубрицькій Марії Василівні, що зареєстрована на вул.Довбуша, 24, с.Зубриця, Дрогобицького району, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (відсутність генплану).
  2. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд – площею 0,2500 га  в  с.Рибник, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області  гр. Свищ Стефанії Стефанівні, що зареєстрована на вул.Тимошенка, 77, с.Рибник, Дрогобицького району, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (прибережно захисна смуга).
  3. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства  – площею 0,3727 га  в  с.Новий Кропивник, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області  гр. Кваснікевичу Івану Богдановичу, що зареєстрований на вул.Стрийській, 79, с.Новий Кропивник,  Дрогобицького району, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (прибережно захисна смуга).
  4. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства  – площею 2,000 га  в  с.Новий Кропивник, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області  гр. Копко Миколі Богдановичу, що зареєстрований на вул.Стебницькій, 74 кв. 44, м.Трускавець,  Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (прибережно захисна смуга).
  5. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для індивідуального садівництва – площею 0,1200 га  в  с.Рибник, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області  гр. Фірич Степанії Іванівні, що зареєстрована на вул.Завирській, 37, с.Рибник, Дрогобицького району, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (зона кладовища).
  6. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для індивідуального садівництва – площею 0,1200 га  в  с.Ластівка, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області  гр. Демківу Юрію Васильовичу, що зареєстрований на вул.Гірка, 39, с.Ластівка, Дрогобицького району, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (зона рекреації).
  7. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для індивідуального садівництва  – площею 0,1200 га  в  с.Новий Кропивник, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області  гр. Кваснікевич Ганні Іванівні, що зареєстрована на вул.Стрийській, 79, с.Новий Кропивник,  Дрогобицького району, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (зона рекреації, ліс).
  8. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для індивідуального садівництва  – площею 0,1200 га  в  с.Новий Кропивник, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області  гр. Ревкевич Наталії Богданівні, що зареєстрована на вул.Набережна, 37, с.Новий Кропивник,  Дрогобицького району, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (зона рекреації, ліс).
  9. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства  – площею 0,2559 га  в  с.Новий Кропивник, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області  гр. Кенджерській Ользі Олексіївні, що зареєстрована на вул.Гірській, 48, с.Новий Кропивник,  Дрогобицького району, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (зона рекреації, ліс).
  10. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою.

 

 

 

 

Селищний голова                                                                               Іван ПІЛЯК