Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

 

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

 ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХІ сесія восьмого скликання

 

  Р І Ш Е Н Н Я

 

07.10.2021 року                                  Східниця                                                № 381

 

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

 ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХІ сесія восьмого скликання

 

  Р І Ш Е Н Н Я

 

07.10.2021 року                                  Східниця                                                № 381

 

Про надання дозволу на розроблення

проектів землеустрою щодо відведення

земельних ділянок

 

Керуючись, ст. ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч. 7 ст.118, Земельного кодексу України, беручи до уваги матеріали місця розташування земельної ділянки та  розглянувши заяви громадян, а саме: Дречевич М.Я., Недільки А.І., Демків Р. В., Недільки А.І., Косюти В.Й., Стечкевич О.С., Стечкевич О.С., Павлишин М.Я., Юськів В.В., Когут Т.В., Козак Л.Р., про надання дозволу  на розроблення проекту відведення земельної ділянки, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування,  планування  території,  будівництва, архітектури та благоустрою від 05.10.2021 р., селищна  рада

 

 ВИРІШИЛА:

 

 1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства  – площею 0,2830 га  в  с.Старий Кропивник, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області  гр. Дречевичу Михайлу Ярославовичу, що зареєстрований на вул.Новоукраїнській, 9, в с.Старий Кропивник, Дрогобицького району, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (власність іншої особи, можливо накладка).
 2. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства  – площею 0,5500 га  в  с.Смільна, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області  гр. Неділька Анна Іванівна, що зареєстрована на вул.Шевченка, 15, в с.Смільна, Дрогобицького району, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (власність іншої особи, можливо накладка).
 3. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку  – площею 0,2460 га  в  с.Свидник, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області  гр. Демків Роман Васильович, що зареєстрований на вул.В.Великого, 16 кв.29, в м.Дрогобич, Дрогобицького району, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (відсутній ДПТ).
 4. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку  – площею 0,2500 га  в  с.Смільна, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області  гр. Неділька Анна Іванівна, що зареєстрована на вул.Шевченка, 15, с.Смільна, Дрогобицького району  Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (право власність на будівлю).
 5. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для індивідуального садівництва – площею 0,0618 га  в  смт.Підбуж, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області  гр. Косюті Вірі Йосипівні, що зареєстрована на вул.Довбуша, 14, смт.Підбуж, Дрогобицького району, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (відсутність Генплану).
 6. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку – площею 0,2500 га  в  с.Рибник, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області  гр. Стечкевич Ользі Степанівні, що зареєстрована  на вул.Тимошенка, 93 в с.Рибник, Дрогобицького району, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (відсутній ДПТ).
 7. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для індивідуальногосадівництва – площею 0,1200 га  в  с.Рибник, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області  гр. Стечкевич Ользі Степанівні, що зареєстрована  на вул.Тимошенка, 93 в с.Рибник, Дрогобицького району, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (відсутній ДПТ).
 8. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства – площею 0,2700 га  в  с.Новий Кропивник, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області  гр. Павлишину Михайлу Ярославовичу, що зареєстрований  на вул.Набережній, 22 в с.Новий Кропивник, Дрогобицького району, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (землі житлової забудови).
 9. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства – площею 0,1557 га  в  с.Свидник, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області  гр. Юськів Вірі Василівні, що зареєстрована  на вул.Л.Українки, 38А, кв. 14  в м.Дрогобич, Дрогобицького району, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (землі житлової забудови).
 10. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства – площею 0,1266 га  в  с.Новий Кропивник, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області  гр. Когуту Тарасу Володимировичу, що зареєстрований  на вул.Стрийській, 68а  в с.Новий Кропивник, Дрогобицького району, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (землі житлової забудови).
 11. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства – площею 0,5631 га  в  с.Новий Кропивник, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області  гр. Козак Любові Романівні, що зареєстрована  на вул.Зеленій, 12  в с.Новий Кропивник, Дрогобицького району, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації .
 12. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою.

 

 

 

Селищний голова                                                                                  Іван ПІЛЯК