Про надання грошової допомоги

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХІ сесія восьмого скликання

 

      Р І Ш Е Н Н Я

 

07.10.2021 року                                   Східниця                                          № 416

Про надання грошової допомоги

 

Керуючись п. п. 4 п. б ст.34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Про внесення зміни до статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання Програми надання матеріальної допомоги малозабезпеченим сім’ям і громадянам Східницької територіальної громади на 2021 р., затвердженої рішенням селищної ради від 12.02.2021 р. № 72,  беручи до уваги висновки постійної депутатської комісії з соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури, охорони пам’яток, історичного середовища, туризму, молоді і спорту від 27.08.2021 р. та 05.10.2021р., селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Надати грошову допомогу в сумі 500 грн. гр. Прокопишак Андрію Тарасовичу,  що зареєстрований в с. Старий Кропивник, Дрогобицького району, Львівської області, на вул. Першотравневій, 41,  для поховання мами.
 2. Надати грошову допомогу в сумі 1000 грн. гр. Стрельбицького Володимира Романовича,  що зареєстрований в смт. Східниця, Львівської області, на вул. Шевченка, 220,  для проходження курсу лікування.
 3. Надати грошову допомогу в сумі 500 грн. гр. Скаличу Івану Івановичу,  що зареєстрований в с. Довге, Дрогобицького району, Львівської області, на вул. Довбуша, 51,  для лікування дочки.
 4. Надати грошову допомогу в сумі 500 грн. гр. Депутат Оксані Григорівні,  що зареєстрована  в смт. Східниця, Львівської області, на вул. Зарічній, 9 б, для поховання чоловіка.
 5. Надати грошову допомогу в сумі 1000 грн. гр. Дурноті Галині Олексіївні,  що зареєстрована в с. Опака, Дрогобицького району, Львівської області, на вул. Зворець, 3,  для лікування.
 6. Надати грошову допомогу в сумі 1000 грн. гр. Костику Миколі Степановичу,  що зареєстрований в смт. Підбуж, Дрогобицького району, Львівської області, на вул. І. Франка, 6/1,  для лікування дитини.
 7. Надати грошову допомогу в сумі 1000 грн. гр. Костик Лідії Михайлівні,  що зареєстрована в смт. Підбуж, Дрогобицького району, Львівської області, на вул. І. Франка, 6/1,  для лікування дитини.
 8. Надати грошову допомогу в сумі 500 грн. гр. Повх Любові Іванівни,  що зареєстрована в с. Довге, Дрогобицького району, Львівської області, на вул. І.Франка, 27, на лікування матері.
 9. Надати грошову допомогу в сумі 500  грн. гр. Свищу Михайлу Миколайовичу,  що зареєстрований в с. Коритище, Дрогобицького району, Львівської області, на вул. Зарічній, 20, на поховання матері.
 10. Надати грошову допомогу в сумі 500 грн. гр. Сорокіній Мирославі Йосифівні,  що зареєстрована в с. Новий Кропивник, Дрогобицького району, Львівської області, на вул. Зеленій, 37, на лікування.
 11. Надати грошову допомогу в сумі 1000 грн. гр. Сарахману Олегу Тарасовичу,  що зареєстрований в смт. Підбуж, Дрогобицького району, Львівської області, на вул. Галицькій, 93, на лікування.
 12. Надати грошову допомогу в сумі 500 грн. гр. Бараняк Тетяні Василівні,  що зареєстрована в с. Сторона, Дрогобицького району, Львівської області, на вул. Л.Українки, 292,  для лікування дитини.
 13. Надати грошову допомогу в сумі 1000 грн. гр. Легкар Тетяні Романівні,  що зареєстрована в с. Майдан, Дрогобицького району, Львівської області, на вул. Шевченка, 27, Б,  на поховання сина.
 14. Надати грошову допомогу в сумі 500 грн. гр. Нагірнич Мар’яні Йосипівні,  що зареєстрована в с. Ластівка, Дрогобицького району, Львівської області, на вул. Княгині Ольги, 27, на лікування.
 15. Надати грошову допомогу в сумі 500 грн. гр. Андруневчин Василю Михайловичу,  що зареєстрований в смт. Підбуж, Дрогобицького району, Львівської області, на вул. Героїв УПА, 8, на покращення матеріального становища.
 16. Надати грошову допомогу в сумі 500 грн. гр. Кекіс Іванні Ігорівні,  що зареєстрована в с. Опака, Дрогобицького району, Львівської області, на вул. І. Франка, 83, на поховання брата.
 17. Надати грошову допомогу в сумі 500 грн. гр. Сухому Василю Федоровичу,  що зареєстрований в с. Ластівка, Дрогобицького району, Львівської області, на вул. Зарічній, 6, на лікування.
 18. Надати грошову допомогу в сумі 500 грн. гр. Хомин Мар’яні Степанівні,  що зареєстрована в с. Рибник, Дрогобицького району, Львівської області, на вул. Тимошенка, 37, на лікування дитини.
 19. Надати грошову допомогу в сумі 500 грн. гр. Дречевичу Миколі Онуфрійовичу,  що зареєстрований в с. Старий Кропивник, Дрогобицького району, Львівської області, на вул. Першотравневій, 88, на лікування.
 20. Надати грошову допомогу в сумі 1000 грн. гр. Шепічак Руслані Миколаївні,  що зареєстрована в с. Новий Кропивник, Дрогобицького району, Львівської області, на вул. Довбуша, 78 А, на поховання брата.
 21. Надати грошову допомогу в сумі 500 грн. гр. Вихованській Ользі Романівні,  що зареєстрований в с. Новий Кропивник, Дрогобицького району, Львівської області, на вул. Стрийській, 78, на лікування.
 22. Надати грошову допомогу в сумі 3000 грн. гр. Попадинцю Василю Степановичу,  що зареєстрована в смт. Східниця, Львівської області, на вул. Шевченка, 234/1, на лікування.
 23. Головному бухгалтеру апарату селищної ради Г. Журавчак виплатити кошти відповідно до п.1 – 22 рішення у встановленому чинним законодавством порядку.
 24. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва та соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури, охорони пам’яток, історичного середовища, туризму, молоді і спорту.

 

 

 

 

Селищний голова                                                                Іван ПІЛЯК