Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок ПРОЄКТ

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХІ сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

07.10.2021 року Східниця №

Про надання дозволу на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок

Керуючись, ст. ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ч. 7 ст.118, Земельного кодексу України, на виконання рішення Львівського окружного адміністративного суду від 11.08.2021 р. у справі № 380/4857/21, щодо розгляду питання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки матеріали за заявою гр. Малофєєва А.І., від 22.08.2017 р. беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою від 05.10.2021 р. селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд – площею 0, 15 га в смт. Східниця, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області, гр. Малофєєву Артему Івановичу, що зареєстрований на вул. Чураївни, 3/2 кв.63, м. Полтава, Полтавської області.
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою.

Селищний голова Іван ПІЛЯК