Про надання грошової допомоги

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХІІІ сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

10.11.2021 року Східниця № 430
Про надання грошової допомоги

Керуючись п. п. 4 п. б ст.34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Про внесення зміни до статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання Програми надання матеріальної допомоги малозабезпеченим сім’ям і громадянам Східницької територіальної громади на 2021 р., затвердженої рішенням селищної ради від 12.02.2021 р. № 72, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури, охорони пам’яток, історичного середовища, туризму, молоді і спорту від 19.10.2021 р. селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати грошову допомогу в сумі 500 грн. гр. Бем Василю Володимировичу, що зареєстрований в с. Майдан, Дрогобицького району, Львівської області, на вул. Зарічній, для поховання мами.

2. Надати грошову допомогу в сумі 1000 грн. гр. Герасиміву Володимиру Петровичу, що зареєстрований в смт. Східниця, Львівської області, на вул. Шевченка, 220, для проходження курсу лікування.

3. Надати грошову допомогу в сумі 1000 грн. гр. Тимик Христині Любомирівні, що зареєстрована в смт. Підбуж, Дрогобицького району, Львівської області, на вул. Грушевського, 29, кв. 6 для лікування дитини.

4. Надати грошову допомогу в сумі 1000 грн. гр. Бутиму Володимиру Івановичу, що зареєстрований с. Довге, Дрогобицького району, Львівської області, на вул. Озвал, 1, для лікування.

5. Надати грошову допомогу в сумі 1000 грн. гр. Нащочич Ользі Іллівні, що зареєстрована в с. Рибник, Дрогобицького району, Львівської області, на вул. Тимошенка, 47, для поховання сина.

6. Головному бухгалтеру апарату селищної ради Г. Журавчак виплатити кошти відповідно до п.1 – 5 рішення у встановленому чинним законодавством порядку.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва та соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури, охорони пам’яток, історичного середовища, туризму, молоді і спорту

Селищний голова Іван ПІЛЯК