Про затвердження проекту землеустрою по зміні цільового призначення земельної ділянки.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХІІІ сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

10.11.2021 року Східниця № 438

Про затвердження проекту землеустрою,
по зміні цільового призначення
земельної ділянки.

Керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 25 Закону України «Про землеустрій», ст. 21 Закону України «Про державний земельний кадастр», ст. ст.12,20,126, 184 Земельного кодексу України, беручи до уваги проект землеустрою щодо відведення по зміні цільового призначення земельної ділянки і висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою від 27.10.2021 р., та розглянувши заяву громадянина Бобешка Р.І., селищна рада

ВИРІШИЛА:
1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Бобешку Роману Ігоровичу з метою зміни цільового призначення з «для індивідуального садівництва» на «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» ( код згідно КВЦПЗ-02.01) площею – 0,0700 га, яка розташована за адресою: вул. Кропивницька, смт.Східниця, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області, кадастровий номер 4610345400:02:003:0181.
2. Змінити цільове призначення вищезгаданої земельної ділянки з «для індивідуального садівництва» на «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)», яка перебуває у власності громадянина Бобешка Романа Ігоровича.
3. Громадянину Бобешку Роману Ігоровичу звернутися до Державного кадастрового реєстратора із заявою про внесення змін до відомостей про земельну ділянку.
4. Дрогобицькій ОДПІ провести нарахування податкових платежів.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну
депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування,
планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою.

Селищний голова Іван ПІЛЯК