Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у спільну сумісну власність для обслуговування житлового будинку

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХІV сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

08.12.2021 року Східниця № 541
Про затвердження технічної документації
щодо встановлення (відновлення) меж
земельної ділянки в натурі (на місцевості)
та передачу її у спільну сумісну власність
для обслуговування житлового будинку

Керуючись ст. 34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Про внесення зміни до статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст.12, 38, 40, 81, 89,116, 118, 121, 184 Земельного кодексу України, розглянувши заяви громадян, а саме: гр. Кенц Я.С., Макар О.М., Кенц Г.М., беручи до уваги проекти землеустрою щодо відведення земельної ділянки і висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою від 24.11.2021 р., селищна рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передати її у приватну спільну сумісну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, а саме:
– площею 0,1500 га . по вул. І.Франка, 99 смт. Підбуж Дрогобицького району Львівської області, кадастровий номер 4621255700:01:003:0077, гр. Кенц Ярославі Стефанівні, що зареєстрована по вул. І.Франка, 99, смт. Підбуж Дрогобицького району Львівської області, Макар Оксані Михайлівні, що зареєстрована по вул. І.Франка, 99 смт. Підбуж Дрогобицького району Львівської області та гр. Кенц Ганні Михайлівні, що зареєстрована по вул. І.Франка, 99 смт. Підбуж Дрогобицького району Львівської області.
2. Суб’єкту державної реєстрації прав провести реєстрацію речових прав на земельну ділянку.
3. Дрогобицькій ОДПІ провести нарахування податкових платежів.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою.

Селищний голова Іван ПІЛЯК