До уваги мешканців Східницької територіальної громади!

Відповідно до ч. 6 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» з метою одержання та врахування і пропозицій громадськості Східницька селищна  рада повідомляє про проведення громадських слухань містобудівної документації «Генеральний план смт. Підбуж, Дрогобицького району Львівської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО).

Дата проведення громадських слухань 13.01.2022 о 11:00 за адресою смт. Підбуж вул. Шевченка 2 в приміщенні старостинського округу №4.

Підставою для розроблення містобудівної документації є Рішення Підбузької селищної ради, Дрогобицького району, Львівської області №161 від 7 вересня 2012 року Про надання дозволу  на розроблення генерального плану смт. Підбуж, Дрогобицького району, Львівської області.

Розробником містобудівної документації є ПП «УГП-груп».