З Днем Незалежності України!!!
Цей день є символом єдності, незламності духу та любові до рідної землі. Упродовж десятиліть українці виборювали право жити у вільній, незалежній, демократичній державі. Сьогодні ми знову відстоюємо нашу свободу, гідність та майбутнє у важких випробуваннях війни.
Східницька громада, як частинка вільної України, щоденно демонструє силу громади, єдність і підтримку тих, хто боронить нашу землю. Ми горді бути українцями, і наше завдання — зберегти та примножити здобуте, передати нащадкам державу, якою будемо пишатися.
Нехай ці 34 роки стануть лише початком довгого і мирного шляху сильної, успішної, європейської України. Бажаю Вам і Вашим родинам здоров’я, добробуту, миру та непохитної віри в перемогу України!
Зі святом! З Днем Незалежності!
Селищний голова
Іван ПІЛЯК

-
Новини
«Забезпечення інформаційних прав в умовах воєнного стану. Оприлюднення публічної інформації та розгляд звернень громадян: типові порушення та рекомендації».
11.06.2026 -
Проекти рішень ради
Про затвердження проєкту Мирової угоди та уповноваження селищного голови на його підписання
11.06.2026 -
НовиниУвага! На території Східницької територіальної громади діє заборона на купання у невстановлених місцях
10.06.2026