Східницька селищна рада та ГО «Асоціація ветеранів Сил спеціальних операцій України» об’єднують зусилля заради допомоги захисникам
Сьогодні, 25 серпня 2025 року, у нашій громаді відбулася знакова подія — селищний голова Іван Піляк та керівник ГО «Асоціація ветеранів Сил спеціальних операцій України» Олександр Свириденко підписали Меморандум про співпрацю.
Цей документ має на меті об’єднання зусиль влади та громадськості для сприяння фізичній реабілітації ветеранів війни. Окрему увагу приділено питанням психологічної підтримки, соціальної адаптації, а також залученню ветеранів до активного способу життя через фізичну культуру.
У межах Меморандуму передбачено пошук можливостей для сприяння у працевлаштуванні ветеранів та членів їхніх родин, залучення до розвитку підприємництва серед ветеранів, підтримка ініціатив ветеранів у сфері бізнесу, освіти та соціальних проєктів.
Підписання Меморандуму — це лише перший крок. Попереду — спільна робота, яка допоможе тим, хто боронив нашу державу, отримати гідну підтримку та повернутися до повноцінного життя.
Разом — сильніші! ![]()

-
Новини
«Забезпечення інформаційних прав в умовах воєнного стану. Оприлюднення публічної інформації та розгляд звернень громадян: типові порушення та рекомендації».
11.06.2026 -
Проекти рішень ради
Про затвердження проєкту Мирової угоди та уповноваження селищного голови на його підписання
11.06.2026 -
НовиниУвага! На території Східницької територіальної громади діє заборона на купання у невстановлених місцях
10.06.2026