Квадрокоптер для військових

Селищний голова Іван Піляк передав квадрокоптер військовослужбовцям окремого батальйону ТРО 103 окремої бригади Сил територіальної оборони Збройних сил України.

Кошти на придбання квадрокоптера вдалося зібрати завдяки центру культури та дозвілля Східницької громади в рамках різдвяної програми “Хай уся земля почує – Східницька громада колядує”, а також благодійним внескам працівників та депутатів Східницької селищної ради.

“Дякую кожному за активну громадянську і патріотичну позицію, адже невеликий вклад кожного стає частинкою обороноздатності нашого війська! Віримо в Перемогу і дякуємо Захисникам! Україна непереможна!” – відзначив селищний голова.