Східницька територіальна громада

Рахунок для перерахування коштів спонсорської допомоги на благоустрій селища КП «Господарник» Східницької селищної ради Р/р 260062360823 АБ «Укргазбанк» м.Київ, МФО 320478, ЗКПО 30769965

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Найменування, місцезнаходження та код ЄДРПОУ замовника, його категорія:

Відділ освіти Східницької селищної ради; вул. Золота Баня, 3, смт. Східниця, Львівська обл., 82391;

Код ЄДРПОУ-43952535;

Категорія замовника- орган місцевого самоврядування.

Предмет закупівлі: Дитячий ігровий комплекс: ДК 021:2015-7530000-2 Вироби для парків розваг,настільних або кімнатних ігор.

Очікувана вартість: 283000.00 грн.

Вид закупівлі: Відкриті торги з особливостями

Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-06-12-014898-a.

Обґрунтування очікуваної вартості: розмір бюджетного призначення визначений на підставі середніх ринкових цін. Заплановані зміни до кошторисних призначень на 2023 рік в сумі 283000, 00 грн.

Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі: «Ігрові комплекси» Код згідно ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 37530000-2 «Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор»

Обґрунтування технічних і якісних характеристик:


НайменуванняФОТОТехнічні характеристики

Пісочниця мала дерев’янаДовжина 1500 мм Ширина 1500 мм Висота 340 мм
Пісочниця має збиратись в квадратну конструкцію за допомогою кутка на болтових з’єднаннях. Бокові стінки повинні бути виготовлені з фанери не менше 18 мм. Болтові з’єднання мають бути захищені пластиковими стаканами та ковпачками. Спосіб встановлення повинен забезпечити неможливість демонтажу (бетонування кутка, на якому зібрана пісочниця). Конструкція має бути пофарбованою фарбою для зовнішніх робіт (акрилова фарба на водній основі, безпечна для використання дітьми).

Пісочний дворикДовжина 1370 мм Ширина 1370 мм Висота 1800 мм

Пісочний дворик повинен мати 2 стійки, виготовлені з бруса та розмірами 100*100, висотою 1500мм. Дах виготовлений з 15мм фанери. Між стійками з чьотирьох сторін мають бути бокові стінки пісочниці, виготовлені з вологостійкої фанери розміром 15мм. Всередині будиночка мають бути 4 кутові лавки з 18мм вологостійкої фанери. Конструкція має бути пофарбованою фарбою для зовнішніх робіт (акрилова фарба на водній основі, безпечна для використання дітьми). Металеві елементи повинні бути покрашені порошковою фарбою. Метизи, що використовуються, повинні бути нержавіючі або оцинковані та мати захисні пластикові стакани та ковпачки. Спосіб встановлення повинен забезпечити неможливість демонтажу (бетонування каркасу гірки, ігрових елементів та закладних опорних брусів). Загальний розмір комплексу без урахування глибини бетонування.

Ігровий комплекс “Крихітка”Довжина 3206 мм Ширина 3690 мм Висота 2983мм
Дитячий ігровий комплекс має бути виготовлений з наступними технічними характеристиками: чотири башти(дві башти з дахом та дві без даху), одна гірка склопластикова, дерев’яні сходинки з поручнями, спуск ступінчатий з парканчиком, місток-перехід. Стійки для комплексу повинні бути виконані з клеєного брусу з твердих порід дерева з січенням 100*100мм, та радіально-заокругленими торцями та пропилами по всій довжині з кожної сторони брусу. Майданчик комплексу виконаний з вологостійкої фанери товщиною не менше 18мм. Гірка, що повинна бути в складі комплексу, має бути виконана з склопластика. Висота стартового майданчика (платформи) для спускання з гірки від рівня землі становить 0,9м. Стартова платформа має бути обладнана горизонтальним поручнем з труби (діаметр 32мм. Товщина стінки 2,8мм). Для безпечного гальмування має переходити в горизонтальне. Парканчик з 15мм вологостійкої фанери. Конструкція має бути пофарбованою фарбою для зовнішніх робіт (акрилова фарба на водній основі, безпечна для використання дітьми). Металеві елементи повинні бути покрашені порошковою фарбою. Метизи, що використовуються, повинні бути нержавіючі або оцинковані та мати захисні пластикові стакани та ковпачки. Спосіб встановлення повинен забезпечити неможливість демонтажу (бетонування каркасу гірки, ігрових елементів та закладних опорних брусів).

Гойдалка на пружині “Машина”Довжина 1090 мм Ширина 556 мм Висота 1201 мм
Гойдалка на пружині «Машина» виготовлена у вигляді рухомої конструкції у вигляді машини. Конструкція виготовлена з вологостійкої фанери завтовшки 15 та 18мм. До складу гойдалки входять сидіння зі спинкою та дві ручки. Тримається конструкція на одній пружині. Всі болтові з’єднання захищені пластиковими стаканами та ковпачками. Спосіб встановлення забезпечує неможливість демонтажу (бетонування закладного елементу). Конструкція пофарбована фарбою для зовнішніх робіт (акрилова фарба на водній основі, безпечна для використання дітьми). Металеві елементи покрашені порошковою фарбою. Фанера вологостійка. Закладна до гойдалки входить в комплектацію.

Гойдалка на пружині “Оса”Довжина 730 мм Ширина 420 мм Висота 974 мм
Гойдалка на пружині «Оса» виготовлена у вигляді рухомої конструкції у вигляді оси. Конструкція виготовлена з вологостійкої фанери завтовшки 15 та 18мм. До складу гойдалки входять сидіння зі спинкою та дві ручки. Тримається конструкція на одній пружині. Всі болтові з’єднання захищені пластиковими стаканами та ковпачками. Спосіб встановлення забезпечує неможливість демонтажу (бетонування закладного елементу). Конструкція пофарбована фарбою для зовнішніх робіт (акрилова фарба на водній основі, безпечна для використання дітьми). Металеві елементи покрашені порошковою фарбою. Фанера вологостійка. Закладна до гойдалки входить в комплектацію.

Гойдалка на пружині “Літак”Довжина 980 мм Ширина 580 мм Висота 830 мм
Гойдалка на пружині «Літак» виготовлена у вигляді рухомої конструкції у вигляді літака. Конструкція виготовлена з вологостійкої фанери завтовшки 15 та 18мм. До складу гойдалки входять сидіння зі спинкою та дві ручки. Тримається конструкція на одній пружині. Всі болтові з’єднання захищені пластиковими стаканами та ковпачками. Спосіб встановлення забезпечує неможливість демонтажу (бетонування закладного елементу). Конструкція пофарбована фарбою для зовнішніх робіт (акрилова фарба на водній основі, безпечна для використання дітьми). Металеві елементи покрашені порошковою фарбою. Фанера вологостійка. Закладна до гойдалки входить в комплектацію.

Гойдалка на пружині “Півник”Довжина 756 мм Ширина 410 мм Висота 900 мм

Гойдалка на пружині «Півник» виготовлена у вигляді рухомої конструкції у вигляді півника. Конструкція виготовлена з вологостійкої фанери завтовшки 15 та 18мм. До складу гойдалки входять сидіння зі спинкою та дві ручки. Тримається конструкція на одній пружині. Всі болтові з’єднання захищені пластиковими стаканами та ковпачками. Спосіб встановлення забезпечує неможливість демонтажу (бетонування закладного елементу). Конструкція пофарбована фарбою для зовнішніх робіт (акрилова фарба на водній основі, безпечна для використання дітьми). Металеві елементи покрашені порошковою фарбою. Фанера вологостійка. Закладна до гойдалки входить в комплектацію.

Строк поставки товару: до 31.12.2023 року.

Джерело фінансування: кошти місцевого бюджету.