Триває підготовка закладів освіти Східницької громади до навчального року.

Сьогодні селищний голова Іван Піляк та начальник відділу ЖКГ Ігор Кеньо оглянули хід виконання робіт, які проводяться у Залокотському та Головському ЗЗСО І — ІІ рівнів.

На даний час у Залокотському закладі І — ІІ рівнів продовжується капітальний ремонт вестибюлю вхідного приміщення школи. Школу оснащено вентиляційною системою примусової тяги усіх приміщень, встановлено горизонтальні вентиляції притоку повітря, триває ремонт трьох класних приміщень. Для комфорту школярів та вчителів, покращення зовнішнього вигляду шкільного подвір’я у планах роботи з вкладання бруківки. Окрема подяка директору Василю Кропивницькому та батькам учнів за небайдужість .

У Головському ЗЗСО І — ІІ рівнів проводиться капремонт електропроводки та поточний ремонт кабінету вчительської.