Вітання селищному голові Івану Піляку з нагоди Дня народження!
Виконавчий комітет, депутатський корпус та колектив Східницької селищної ради щиро вітають очільника Східницької громади Івана Піляка з днем народження!
Шановний Іван Євгенович! Користуючись доброю нагодою, хочемо висловити Вам слова щирої вдячності за сумлінну щоденну роботу, за велику відповідальність, яку Ви взяли на себе у справі служіння громаді, компетентність і високі організаторські здібності, які дозволяють постійно вирішувати безліч питань в життєдіяльності громади.
Бажаємо Вам, щоб і надалі Ваша праця була змістовною, розпочаті справи приносили вагомі результати, щоб вистачало енергії для втілення в життя найамбітніших планів на користь громади, а Ваша професійність, виваженість у прийнятті рішень нехай і надалі будуть запорукою успішних досягнень в реалізації важливих проєктів для громади.
Мирного неба над головою і вільної незалежної української землі під ногами!
-
Відділ архітектури та містобудування
Прийом кандидатур для формування завдання на розроблення комплексного плану.
23.07.2024 -
Відділ житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту та благоустрою
Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі.
17.07.2024 -
Державні закупівлі
ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі електричної енергії.
17.07.2024