Вітання селищному голові Івану Піляку з нагоди Дня народження!

Виконавчий комітет, депутатський корпус та колектив Східницької селищної ради щиро вітають очільника Східницької громади Івана Піляка з днем народження!

Шановний Іван Євгенович! Користуючись доброю нагодою, хочемо висловити Вам слова щирої вдячності за сумлінну щоденну роботу, за велику відповідальність, яку Ви взяли на себе у справі служіння громаді, компетентність і високі організаторські здібності, які дозволяють постійно вирішувати безліч питань в життєдіяльності громади.

Бажаємо Вам, щоб і надалі Ваша праця була змістовною, розпочаті справи приносили вагомі результати, щоб вистачало енергії для втілення в життя найамбітніших планів на користь громади, а Ваша професійність, виваженість у прийнятті рішень нехай і надалі будуть запорукою успішних досягнень в реалізації важливих проєктів для громади.

Мирного неба над головою і вільної незалежної української землі під ногами!