ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОПИТУВАННЯ.

А ЧИМ ЗАЙМАЄШСЯ ТИ СПОРТОМ???

За ініціативою Міністерства молоді та спорту України у співпраці з Державною службою статистики України до 18 січня 2024 року в усіх регіонах України проводиться онлайн опитування серед різних груп населення від 18 років до 65 років та старших для моніторингу основних показників рухової активності різних вікових груп та соціальних верств населення, стимулюючих і стримуючих факторів.
Одним із завдань моніторингу є формування пропозицій щодо удосконалення системи залучення населення до занять руховою активністю та спортом і розроблення, на основі даних моніторингу, обґрунтованих рекомендацій для прийняття державних управлінських рішень, спрямованих на покращення якості залучення населення до занять руховою активністю та спортом.
Долучитися до всеукраїнського опитування можна за посиланням https://survey.sportforall.gov.ua