Східницька територіальна громада

Рахунок для перерахування коштів спонсорської допомоги на благоустрій селища КП «Господарник» Східницької селищної ради Р/р 260062360823 АБ «Укргазбанк» м.Київ, МФО 320478, ЗКПО 30769965

Програма ВІДНОВА:UA

У 2023 році UNDP спільно з Міністерством молоді та спорту України й обраними партнерами реалізували програму ВІДНОВА:UA

Програма спрямована на залучення молоді до відновлення України та нормалізації життя в постраждалих від війни громадах за допомогою молодіжних обмінів. До обмінів долучилися понад 700 представників молоді із 24 громад 12 областей України.

Для подальшого заохочення участі молоді у відновленні України UNDP спільно з Міністерством молоді та спорту України і Всеукраїнським молодіжним центром у поточному році планує реалізувати не менш масштабну програму.

Вона передбачає, зокрема, організацію 24 молодіжних обмінів у різних областях України. Їхня кінцева мета — відбудова 24 молодіжних просторів/центрів, А також зміцнення суспільної структури країни шляхом надання учасникам програми можливості вивчати культуру різних регіонів України.

Зважаючи на це, UNDP в Україні оголосило конкурс на досвідчену громадську організацію, яка буде координаційним центром реалізації національної програми залучення молоді до процесів відновлення ВІДНОВА:UA. Крім того, оголошено конкурс на молодіжні центри та/або молодіжні ОГС (до 24 організацій). Вони виступатимуть партнерами-виконавцями й відповідальними за організацію молодіжних обмінів у своїх громадах.

Докладніше про умови участі в конкурсі можна дізнатися за посиланням: https://cutt.ly/UwVA2GMt