Представників малого та середнього бізнесу запрошують до участі в конкурсі.

Міністерство економіки України є національним координатором європейської ініціативи «European Enterprise Promotion Awards» (далі – EEPA), метою якої є сприяння розвитку та підтримці малого та середнього підприємництва (далі – МСП) на національному, регіональному та місцевому рівнях. У конкурсі EEPA можуть брати участь представники з усіх країн Європейського Союзу, зокрема України.

Заявка щодо участі в UEPA повинна бути оформлена українською мовою за посиланням і відповідати критеріям прийнятності для оцінки. Два переможця UEPA будуть відібрані для участі в конкурсі EEPA.

Більш детальна інформація про UEPA розміщена за посиланням.