Прийом кандидатур для формування завдання на розроблення комплексного плану.

Повідомлення про прийом кандидатур на участь в робочій групі з формування завдання на розроблення комплексного плану

Запрошуємо до Робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Східницької селищної територіальної громади.
На виконання пункту 42 Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.09.2021 № 926 та рішення Східницької селищної ради «Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Східницької селищної територіальної громади», Східницька селищна рада повідомляє про початок процедури створення робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Східницької селищної територіальної громади (далі-Робоча група) та оголошує про початок прийому заяв від активних мешканців громади, які бажають увійти до персонального складу робочої групи.

Вимоги до персонального складу робочої групи:

• у складі робочої групи має бути не менш як п’ять осіб і не більш як 21 особа, з непарною кількістю членів (складається з представників селищної ради, виконавчого органу селищної ради, органів державної влади, державних та комунальних підприємств, установ та організацій, органів самоорганізації населення, громадських організацій, інших заінтересованих сторін);
  • частка членів, що представляють Східницьку селищну раду, виконавчий комітет Східницької селищної ради ради та структурні підрозділи Східницької селищної ради, не повинна перевищувати половину складу Робочої групи плюс одна особа;
  • повинно бути забезпечено участь у Робочій групі принаймні одного представника від кожного з населених пунктів, розташованих на території Східницької територіальної громади, який не є співробітником виконавчих органів Східницької селищної ради;
  • допускається представлення одним членом робочої групи інтересів кількох суміжних населених пунктів Східницької територіальної громади.

Заяви на включення до Робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану приймаються до 08.08.2024 р. за адресою: 82391, Львівська область, смт. Східниця, вул. Золота Баня, 3, або електронною поштою на e-mail: shidnitca.rada@ukr.net, Виконавчий комітет Східницької селищної ради за доданою формою.

Додаток: 1арк.