Переселенців запрошують на правопросвітницькі онлайн-заходи.

У рамках співпраці Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та громадської організації «Відродження України – 2022», за фінансової підтримки Офісу Ради Європи в Україні заплановано організацію та проведення правопросвітницьких онлайн-заходів для осіб, які постраждали внаслідок збройної агресії проти України.

Під час онлайн-заходів представники різних міністерств і Офісу Омбудсмана нададуть відповіді на всі питання, які виникають у внутрішньо переміщених осіб, починаючи від виплати допомоги на проживання, вступу дітей до закладів освіти, постановки на квартирний облік, закінчуючи компенсацією за пошкоджене або зруйноване майно.

Буде проведено 20 зустрічей. Кожен може обрати тематику, яка його найбільше зацікавила, а також одну або декілька дат.

Зареєструватися можна за посиланням.