У селі Новий Кропивник розміщена бригада екстреної медичної допомоги.

Села Ластівка, Коритище, Підсухе, Старий Кропивник, Новий Кропивник, Рибник, Майдан, Головське, Перепростиня + туристичні комплекси та бази залишились без доступу до медичної допомоги, тому невідкладно розмістили бригаду екстреної медичної допомоги в школі с. Новий Кропивник.

Для посилення від смт Підбуж направлені додаткові 2 бригади за маршрутом Підбуж – Залокоть-Ст. Кропивник-Новий Кропивник.

Евакуація/госпіталізація пацієнтів з аварійної ділянки буде відбуватись за маршрутами:

1) Н.Кропивник – Коритище – Ластівка – Ісаї – Яснниця – Турка ЦРЛ

2) Н. Кропивник – Бистриця Гірська – Підбуж – Дрогобич МЛ 1.

Дорога Новий Кропивник – Бистриця Гірська – Підбуж – Дрогобич ґрунтова, проїзна, в задовільному стані.

2 додаткові бригади ЕМД (Toyota LC Prado і Citroen Jumper) чергують в горах постійно на наступні 4 дні.

Дякуємо Львівський Обласний Центр Екстреної Медичної Допомоги та Медицини Катастроф за готовність завжди прийти на допомогу.